Sizin 3d Resimleriniz / Videolarınız

Hep biz mi 3d eser sunacağız? Yetenekli ziyaretçilerimiz bize ürettikleri 3d fotoğraf, görsel ve videoları yollarlarsa isimleri ve varsa sitelerine bağlantı ile yayınlıyoruz.

Ancak önemli birkaç konu var. Eseri siz üretmiş olmalısınız. 3d yaptığınız fotoğraf veya görsel materyal diğer bir sanatçının üretimi ise ya Creative Commons ile üretime açılmış ya da telif hakkı olmayan bir eser olmalıdır. Gönderilen ürünlerin tümünün yayınlacağı yönünde bir taahhütümüz yoktur.

Eserlerin tüm yasal hakları ile sorumlulukları gönderen kişiye ait olacaktır. Böylece sitede yeni bir kategori de oluşacak.

Sizden gelenlerle birlikte 3d Sizden Gelen başlığı açılacak. Haydi sitedeki ücretsiz yasal programları indirip denemelere başlayın.

Çalışmalarınızı lütfen: ssonmez@gmail.com adresine gönderiniz.

Süleyman Sönmez

VR GÖZLÜK VE 3D GÖZLÜK SATIN ALMAK İÇİN
İLETİŞİM / SİPARİŞ / TEKLİF ALIN
Email:
3dgozlukcom@gmail.com

2 thoughts on “Sizin 3d Resimleriniz / Videolarınız

  • sitenizi beğendim,bende teknoloji,ve ürünlerine meraklıyım,ilgilenenler için 3d fotoğraf yapma programı önerebilirim,buda benden olsun,PHOTOSCAPE resim düzenleyicisi ni indirsinler,orada DÜZENLEYİCİ bölümünden FİLTRE seçeneğini seçip SELOFANA tıklancak ve 3D RESİM leri hazır.iyi eylenceler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir