Google Cardboard Plastik VR Gözlük – 3D – Shinecon VR Gözlük


YENİ BİR VIRTUAL REALITY DENEYİMİ

Shinecon VR gözlüklerin resmi Türkiye distribütörü olan 3dgozluk.com sitesine hoş geldiniz. Sadece cep telefonunuz ile size oldukça sıra dışı sanal gerçeklik deneyimi yaşatan, yüksek kaliteli VR gözlükleri sitemizden satın alabilirsiniz.

VR gözlüklerle cep telefonlarını birleştiren sanal gerçeklik uygulamaları Google’un öncülüğünde başlatıldı. Android ya da iOS(iPhone) telefonunuzu gözlüğün içine yerleştirip VR uygulama indirdiğinizde veya Youtube’a girdiğinizde bir başka dünyaya gitmiş gibi oluyorsunuz.

Videolar, oyunlar, 360 derece manzaralar, sanal deneyimler, eğitim uygulamaları, geziler akla gelebilecek bilim kurgu filmlerde görülen şeyler gerçek oluyor.

Distrübütör firma güvencesiyle orijinal Shinecon VR
SHINECON VR GÖZLÜK SATIN ALIN


Damping, orijinal kaliteli VR gözlükler kumanda hediyesi ile beraber

FİYATI: 50 TL

 

HEMEN SATIN ALMAK İÇİN

20 ADET VE ÜZERİ TOPTAN ALIM İÇİN

İLETİŞİM / SİPARİŞ / TEKLİF ALIN

Email:
3dgozlukcom@gmail.com

** Kargo alıcıya aittir.

AYARLANABİLİR

Shinecon VR gözlük, diğer VR gözlüklerden farklı olarak, görüntüyü netleştirerek gözünüze uyumlu mesafenin seçilmesine izin verir. Gözlük kullanan kullanıcılar bu gözlükle daha iyi bir sanal gerçeklik kullanım deneyimi elde edecektir.

KALİTELİ, ZARİF, ERGONOMİK

Ürün kartondan üretilmiş Google Cardboardlara göre daha dayanıklı, estetik ve ergonomik. Yüze takıldığında yumuşak bir kullanım sunuyor. Dilenirse ellerin serbest kalması için esnek, ayarlanabilir bağlarla başa takılabiliyor.

ANDROİD / İOS UYUMLU

Kullandığınız telefon Android veya iPhone olsun anında çalışmaya başlayacaktır. Özel bir ayar yapmanıza gerek yoktur.

BLUETOOTH KUMANDALI

Shinecon VR ile gelen Bluetooth kumanda ile sanal gerçeklikten çıkmadan telefona dokunmadan karşınıza gelen seçenekleri seçebilirsiniz. Kumanda kullanımı hakkında geniş bilgi almak için tıklayınız

VR SHINECON GÖZLÜK NASIL KULLANILIR?

satın alın

Android veya iPhone Telefonunuzla Hemen Virtual Reality
1) Öncelikle cep telefonunda VR uygulama veya 360 derece video açılır. (VR uygulamayı nereden bulabileceğinizi düşünüyorsanız, yükleyebileceğiniz VR uygulamalara ve videolara bu sayfanın devamında yer verilmiştir ve sürekli ekler gelerek güncellenmektedir. Aralıklarla bu sayfaya gelerek takip edebilirsiniz.)

2) Daha sonra kolayca gözlüğün ön kapağı açılır. Cep telefonu ayarlanabilir kıskaçlar içine yerleştirilir.

3) Kapak kapatıldıktan sonra gözlüğün sağ ve solundaki ayarlama düğmeleriyle cep telefonu ekranı büyüklüğüne göre netlik belirlenir. Gözlüğün üstünde ise her insanın gözlerinin farklı aralıklı olması nedeniyle bir ayar düğmesi daha vardır. Bu imkan gözlüğün tam sizin gözünüze göre ayarlanmasını sağlar.

4) Gözlüğü kulaklıkla kullanmak ve sadece siz dinlemek istiyorsanız bunun için güzel bir ayrıntı da düşünülmüş yanlarda ince bir boşluk var ve kulaklık kabloları sağ veya soldan çıkarılabiliyor. Aynı zamanda eğer telefonun pili bitmişse ve ek bataryanız varsa kablosu da aynı boşluktan geçiriliyor.

5) Gözlük başınıza takıldığında yüzünüze oturur ve son derece yumuşak bir dokunuşla varlığını unutturur. Ürünün hafif olması daha uzun süreli kullanılabilmesini sağlar. Alternatiflerine göre ellerin boş olması gözünüze uygun netleştirme ayarı ve sağlamlığı pratik ve çok tercih edilen bir ürün olmasını sağlar.

TÜM TELEFONLARLA UYUMLU
Android veya iPhone olması fark etmez

EKRAN BÜYÜKLÜĞÜ UYUMLU
Shinecon VR cep telefonu ekranınıza göre ayarlanabilir.

KALİTELİ VE SAĞLAM
Kullanılan malzeme kartona gözlüklerden daha şık ve sağlamdır

VR UYGULAMA VE YOUTUBE UYUMLU
Uygulama mağazanızdan indireceğiniz uygulamaları ve 360 derece videoları anında izlemeye ve oynamaya başlayın.

Youtube’da 360 derece videoları bu sistemler ve gözlükler için yayınlama iznini verdi. Ayrıca dünyanın çeşitli müzelerine gitmeden gezmek, Google Street ile çekilmiş küresel fotoğrafları görmek mümkün.

 

 

 

DİSTRÜBÜTÖRLÜK BELGEMİZ

 

google-gozluk-vr-plastik-shinecon-1

Ürün kartondan üretilmiş Google Cardboardlara göre daha dayanıklı, estetik ve ergonomik. Yüze takıldığında yumuşak bir kullanım sunuyor. Dilenirse ellerin serbest kalması için ayarlanabilir bağlarla başa takılabiliyor.

Ayrıca gözlük kullanıyorsanız gözünüze göre optik ayarlama imkanı da sağlıyor ki bu ürünü eşsiz kılan özelliklerden birisi de bu.

Telefonunuzu kolayca takıp çıkarabilmenizi ve telefonunuzun düşmemesi için kaliteli yerleştirme sistemi de düşünülmüş.

Yüzünüze temas eden bölümler yumuşak ve ergonomik tasarlanmış.

TELEFON VR GÖZLÜĞE NASIL TAKILIR?

telefon_vr_gozluge_nasil_takilir

VR GÖZLÜK VE 3D GÖZLÜK SATIN ALMAK İÇİN
İLETİŞİM / SİPARİŞ / TEKLİF ALIN
Email:
3dgozlukcom@gmail.com