Ejderhanı Nasıl Eğitirsin? – 3d

Vikinglerin sert acımasız dünyasında, hayatın anlamı ejderhalarla mücadele etmek demektir. Kahramanımız genç Hıçkıdık ise ejderhalarla savaşmayı hiç istememektedir.


Zaten vücudu incedir ve savaşmaya yakın bir hali de yoktur. Yaralı bir ejderhayla yolu karşılaşınca artık öleceğinden emin olmasına rağmen arkadaş olurlar. Hiç düşündükleri gibi olmadıklarını gördüğü ejderhalarla ilgili bu sağduyulu görüşü kabilesine ve babasına anlatmakta ve iki yaşam arasında bağ kurmakta hayli zorlanacaktır.

Shrek, Madagaskar ve Kung Fu Panda’nın stüdyoları tarafından üretilen çizgi film 3 Boyutlu ve Türkçe seslendirilmesi özellikle 3 boyutlu filmlerde bir avantaj. Orijinal dilinde izlemeyi sevenler bile çoğu zaman Türkçe dinliyor. Çünkü altyazı ekranda belirince derinlik duygusu ve dikkati dağıtıyor. Görsel bir şölen, yazı okumakla ekranı görmek arasında karışıyor. Ayrıca bazı filmlerde altyazının derinliğinin tam ayarlanamaması da cabası.

Aşağıda filmin fragmanı var. Film bayağı eğlenceli görünüyor ne dersiniz?

Filmin Türkçe Sitesi
http://www.howtotrainyourdragonintl.com/intl/tr/mainsite/

How to train your dragon
http://www.howtotrainyourdragonintl.com

VR GÖZLÜK VE 3D GÖZLÜK SATIN ALMAK İÇİN
İLETİŞİM / SİPARİŞ / TEKLİF ALIN
Email:
3dgozlukcom@gmail.com

3 thoughts on “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin? – 3d

  • RealD 3D (144 kare/saniye ve dairesel 3 boyut süzme teknikleri ile, Dünya’nın en gelişmiş 3D teknolojisini kullanır) formatında iki kere izledim ve 3.sü için gün sayıyorum, sizi asla sıkmayan, çok müthiş görsel efektlere ve 3 boyuta sahip bir animasyon. Animasyonlara “çocuk filmi” gözüyle bakan yurdum insanı neler kaçırdığını bir bilse…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir