Binlerce 3d Fotoğraf | Anaglyph Photo Gallery

Flickr dünyanın en büyük fotoğraf sitelerinden birisi. Ve elbette 3d fotoğrafçılıkla ilgilenen geniş bir topluluğu da var.

Aşağıda sizler için hazırladığım seti görüyorsunuz. Sürekli yeni fotoğraf yüklenerek size eşsiz bir keyif sunacak. 3d gözlüklerinizi hazırlayın.
Doyumsuz bir tat karşınızda. 🙂

Şu an 30.000’den fazla fotoğraf var. Yani bunu açıp sonraki resimlere bakarak günler geçirebilirsiniz.

* Unutmadan aşağıdaki ekranın ortasındaki düğmeye bastığınızda slide gösterisi başlar. Mouse ile üstünde durduğunuzda ise sonraki fotoğraflara geçişi görürsünüz. Ayrıca sağ alt köşesinde tam ekran izleme düğmesine basarak, oldukça büyük boyutlarda izleme keyfine varabilirsiniz.

Bu yazı ile sitenin en çok izlenecek yazısı da oluştu gibi. Çünkü sürekli girip bakabilirsiniz. Sürekli yeni fotoğraflar bulacaksınız.

Üstteki fotoğraflar sol gözlük camı kırmızı sağ gözlük camı cyan(camgöbeği) olan gözlüklerle izlenir.

VR GÖZLÜK VE 3D GÖZLÜK SATIN ALMAK İÇİN
İLETİŞİM / SİPARİŞ / TEKLİF ALIN
Email:
3dgozlukcom@gmail.com

11 thoughts on “Binlerce 3d Fotoğraf | Anaglyph Photo Gallery

  • MÜKMELL!!!! çok saol. ikinci resim var biri bisikletin üstünde böyle. kendimi bir makete bakıyormuş gibi hissettim o kadar gerçekti. Şimdi avatarı izlemeyi düşünüyorum eğer bulabilirsem 3D internette

  • bende habertürkün gözlüğü var o gözlükle bile görülüyo 3d ama sinemadaki gibi değil tabiki

  • payşalaşım için teşekkürler. elimde el yapımı kırmızı- mavi 3d gozluk var. resimlere bakınca elbetteki farkı anlıyom ama tam olarak net göremiyorum sanırım buda kaliteli bi gözlüğe ihtiyaç duyulacağı anlamına geliyor . Eğer kaliteli gözlük kullanan var ise bizleride aydınlatırmısınız? teşekkürler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir